Mercedes třída V

Na první pohled je to jasné: Mercedes Třídy V dokonale ovládá nový styl designu Mercedes-Benz. Přitažlivost nespoléhá jen na expresivitu, protože přesvědčivé vnitřní hodnoty rovněž nabízí přitažlivý exteriér: Třída V působí i uvnitř, tím, že používá vysoce kvalitní materiály.

Exteriér
Mercedes Třídy V příkladně kombinuje funkčnost s přitažlivostí. Působivý design jejího exteriéru je výsledkem souhry nápadných linií a velkých ploch s uklidňujícím povrchem. Tento nejmodernější styl designu Mercedes-Benz působivě vyjadřuje vyváženost a jistotu třídy V.

Interiér
Atraktivně stylisticky ztvárněný exteriér vás zve k odhalení modernistického designu a bohatého prostoru interiéru. Díky použití vysoce kvalitních inovativních materiálů se z něho stává „pohodlný prostor“, který si můžete vybavit mnoha prvky výbavy a doplňky, které uspokojí vaše osobní preference.

Fascinující vzhled
Exclusivní design: Nová třída Mercedes V se představuje v moderním designu Mercedes-Benz. Tento vůz nemá atraktivní jen exteriér. Interiér vozu je vyhotoven za použití kvalitních materiálů a dokresluje styl vozu.

Komfortní zážitek z jízdy
Agilní řízení a vysoká efektivnost: Tři druhy čtyřválcových deislových motorů zaručujících nízkou spotřebu paliva a kvalitní jízdní dynamiku srovnatelnou s osobním vozem.

Kombinovaná spotřeba paliva: 6.1-5.7 l/100 km; emise CO2 kombinované: 159-149 g/km;

Velká kapacita pro přepravu
Velká variabilita každodenního použití: Třída V je neuvěřitelně variabilní - 6, 7 nebo 8 sedadel. Přesvědčí Vás svou variabilitou i praktickou výbavou jako například volitelným systémem pro dveře zavazadlového prostou EASY-PACK.

Příkladně bezpečné
Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy: Třída V vybavena asistenčními a bezpečnostními systémy napomáhá řidiči na cestě v každé situaci.

TOP