Mercedes třída S

Tvary nové třídy S spojují stylovou nadřazenost se sportovní elegancí. Vzrušující linie evokují sílu a dynamiku, a to ještě před tím, než se vůz rozjede. Interiér odpovídá příslibu exteriéru: zde se spolu snoubí prostornost, přitažlivost a komfort a nabízí nepřekonatelnou atmosféru pohody. To náleží pouze třídě S.

Exteriér

Vůz nové třídy S jednoduše nepřehlédnete. V designu jeho exteriéru se spojují stylová vyrovnanost a sportovní elegance. Výrazně energické linie, trojrozměrná mřížka chladiče a inovativní čelní světlomety a dvoubarevná koncová světla s LED technologií charakterizují špičkovou technickou povahu třídy S a pomáhají zdůrazňovat jeho postavení jednoho z nejlepších světových sedanů.

I když je tento sedan v klidu, vzbuzuje dojem, že může kdykoliv vyrazit do sprintu. V přední části vyniká nová mřížka chladiče se čtyřmi žaluziemi, jeho úchvatná kapota a čisté tvary vysoce výkonných čelních LED světlometů.

Souhra konvexních a konkávních povrchů propůjčují vozu sportovní dynamiku. Zadní část je vhodně zakončena sportovními a současně elegantními liniemi a její šířka zdůrazňuje působivý dojem z vozu. Nová trojitá dvoubarevná LED koncová světla jakoby vystupovala z krytu zavazadlového prostoru a ve tmě je na ně jedinečný pohled.

Interiér
Podstatou atmosféry bohatě prostorného interiéru je to, že se vše podřizuje tomu, abyste se cítili pohodlně, uvolněně a abyste se byli schopni podle potřeby soustředit na práci. Díky svým vzájemně harmonicky sladěným materiálům a barevným schématům se tento exkluzivně vyhlížející interiér prezentuje jako krásně modelovaný celek. Pozornost upoutávají zřetelná řemeslná dovednost v praxi a ušlechtile vyhlížející povrchové úpravy.

Jedním z nápadných prvků je dřevěné lemování obíhající kolem celého interiéru. Ve spojení s modernistickým designem vyjadřuje pocit prostornosti a klidu. Vysoce kvalitní ovládací prvky z hliníku společně s metalízovým povrchem spínačů s perleťovým efektem jsou jasným poznávacím znakem kvality Mercedes-Benz.

Teplé, bílé osvětlení interiéru a nadstandardní ambientní osvětlení s výběrem ze sedmi barevných nálad navozují pocit čistého komfortu. Zdroje světla jsou umístěny stylově a diskrétně po celém interiéru - například osvětlují prohlubně madel a přední prostor pro nohy cestujících. Inovativní zobrazovací jednotka v prostoru řidiče, rovněž patřičně osvětlena, což zahrnuje přístrojovou desku a hlavní jednotku, sestává ze dvou velkých TFT displejů s úhlopříčkou 31,2 centimetru.

TOP