Mercedes třída S kupé

Exteriér
Jeho nápadná přední část působivě ukazuje na přední sportovní postavení nového kupé třídy S. Ústředním bodem je 3D mřížka Mercedes s trojcípou hvězdou a jednou žaluzií. Z obou stran ji doplňují vysoce výkonné LED přední světlomety standardního inteligentního systému LED světel, nadstandardně s křišťály Swarovski. Se dvěma kryty světlometů a zřetelně modelovanými liniemi zdůrazňuje sílu i kapota. Nápadný přední nárazník obsahuje velké otvory sání vzduchu umístěné ve středu a po stranách. Nárazník doplňuje dynamické chromové křídlo ve spodní části.

Interiér
Je čas podívat se dovnitř. Nové kupé třídy S především vede řidiče do sebe sama. Jeho vnitřek odráží skvělé interiérové designové koncepce a doslova vyzývá ke spojení s vozem.

Inteligentní systém světel s křišťálem Swarovski
Neodolatelná aura. Jedinečný denní a noční design: V kombinaci se systémem inteligentních LED světel mohou být denní světlomety a ukazatele směru nadstandardně vylepšeny křišťálem Swarovski.

Inteligentní řízení Mercedes-Benz Intelligent Drive
Chraňte to důležité. Příkladný komfort a nejvyšší bezpečnost. Inteligentní síťové systémy pro pomoc řidiči a bezpečnost analyzují každou situaci a v případě potřeby mohou řidiči aktivně pomáhat.

Průhledový displej a dotyková ploška
Komfort: nejmodernější technologie. Výjimečný komfort díky inovativním ovládacím prvkům: Průhledový displej promítá důležité informace přímo na čelní sklo, dotyková ploška rozeznává gesta rukou podobně jako chytrý telefon.

Řemeslná práce
Mistrovské dílo designové kanceláře Mercedes-Benz. Sošný tvar palubní desky je potěšením pro oko. Dřevěná lemování velkých ploch splývají s koncepcí vybraných materiálů.

Pohon všech kol 4MATIC
Řízená síla. Se 4MATIC se kupé třídy S pyšní jedním z nejsilnějších stálých pohonů všech kol na trhu. Poskytuje výrazně zlepšenou dynamiku řízení a trakci.

TOP