Mercedes třída S kabriolet

Skutečný dobyvatel.
Jízda v kabrioletu dosáhne maximálního stupně dokonalosti pouze tehdy, když Vás přesvědčí i jeho design. Nový kabriolet třídy S si získá srdce každého automobilového nadšence svou elegancí, harmonickými liniemi a vzrušující agilitou. Je dominantní a zároveň okouzlující – ať už se zavřenou nebo otevřenou střechou.

Nový kabriolet třídy S okamžitě okouzlí nejen Vás, ale i všechny kolem. Exteriér tohoto prvotřídního vozidla se v každém detailu pyšní výjimečným designem.

Jedním z výrazných prvků nového kabrioletu třídy S je pevně napnutá skládací střecha, která po zavření propůjčuje vozidlu dynamickou siluetu kupé. Design zadní části je rovněž velmi harmonický, zadní okno jednotně zapadá do celkového vzhledu. A když je skládací střecha otevřená, projeví se nádherný soulad mezi exteriérem a interiérem.

Dalším výrazným prvkem je diamantová maska chladiče s hvězdou Mercedes, která přední části propůjčuje luxusní vzhled. Při pohledu z boku zaujme prosklená část a středová linie svažující se směrem vzad, které podtrhují sportovně expresivní ráz vozidla. Širokou záď kabrioletu zdůrazňují horizontální zadní světla s technologií LED.

K výrazně sportovnímu ladění vozidla přispívají další výrazné prvky exteriéru jako kola z lehké slitiny a difuzor zadního nárazníku. Intelligent Light System s krystaly Swarovski dostupnými za příplatek dodává novému kabrioletu třídy S jedinečný charakter. Pravé krystaly vytvářejí nezaměnitelný denní i noční vzhled, který vozidlu propůjčuje opravdovou výjimečnost.

TOP