Mercedes třída GLC kupé

Síla charakteru odlitá do formy.
Nové GLC kupé kombinuje robustní konstrukci SUV a dynamický tvar kupé a již na první pohled vyvolává nadšení. Linie exteriéru upoutají pozorovatele natolik, že neváhá vstoupit do interiéru vozidla, kde je zcela ohromen jedinečností jeho designu.

Exteriér – kultivovaný atletický vzhled.
Sportovní silueta nového GLC kupé je nekompromisním projevem elegance. Široké tvary karoserie a horizontálně umístěná zadní světla dodávají vozu výrazný, sebevědomý vzhled. Sportovní charakter kupé podtrhuje diamantová maska chladiče s hvězdou uprostřed a jednou lamelou. Jeden z mnoha atraktivních detailů, kterými toto kupé zaujme – od střešní linie přes výrazný design zádě až po kola z lehké slitiny o rozměru 45,7 cm (18 palců) dodávaná ve standardní výbavě.

Interiér – dynamický v každém detailu.
Styl provedení exteriéru se odráží také v interiéru nového GLC kupé, ve kterém se snoubí kvalitní materiály s propracovaným designem a exkluzivními výbavami. Design interiéru tak splňuje i ty nejvyšší požadavky na individualitu a expresivitu. Interiér stanovuje nová měřítka v oblasti kvality: sedadla čalouněná syntetickou kůží ARTICO ve standardní výbavě a měkké povrchy uchvátí řidiče i spolujezdce. Čisté, moderní linie středové konzoly, černé ozdobné prvky v designu klavírového laku a horizontální dekor v barvě stříbrná chrome na přístrojové desce podtrhují progresivní charakter nového GLC kupé. Dynamický design skrývá více prostoru a větší flexibilitu, než můžete najít v kterémkoli jiném sportovním kupé. Zavazadlový prostor nabízí po sklopení opěradel zadních sedadel objem až 1205 litrů.

TOP