Mercedes třída E sedan

Nápadné zvýrazněné tvary
Vezměte s sebou své oči na projížďku. Budou vám za to vděčné. Zvýrazněný design interiéru a exteriéru není pouze otázkou dobrého vkusu, ale v zásadě se jedná o moderní nové vyjádření silných a dynamických předností, kterými tento vůz upoutá ihned pozornost. Nové designové vyjádření společnosti Mercedes-Benz je mladším, svěžejším a vyjadřuje silné akcenty prostřednictvím elegantních řešení detailů. Na první pohled je to jasné. Nová třída E je opravdový mercedes.

Exteriér - Nové vyjádření nabité vzrušením
Přední část nové třídy E je plynulejší, s klínovým tvarem kapoty přecházející do okolí chladiče a je vybavena nově navrženými čelními světlomety, což vytváří dojem, že je vyrobena z jednoho kusu. Čelo vozu se dvěma světlomety, které je pro třídu E typické, se elegantně propojuje se světlomety z jednoho kusu a zůstává věrné své řadě. Standardní LED světlomety spojují estetiku a bezpečnost. A expresivní design křídla předních nárazníků poskytují diskrétně sportovní nízkou siluetu.

Podíváte-li se z boku, linie směrem k zádi stoupají, což zdůrazňuje charakteristická linie zadních dveří, takže vozidlo pozorovatele ihned uchvátí dynamickým impulzem směrem vpřed. Dlouhý rozvor kol a krátké přesahy vytváří typické proporce sedanu.

Horizontálně rozdělená zadní světla a černé vložky v kompaktním zadním nárazníku dynamicky zdůrazňují šířku vozidla. Zadní světla jsou vybavena technologií LED, zčásti i LED optickými vlákny. To umožňuje různou intenzitu osvětlení podle požadavků dotčených osvětlovacích funkcí.

Interiér - Dynamický a stylový
Jakmile do vozu nastoupíte, máte pocit, že jste něco velmi jedinečného. Nová třída E nabízí stylové doplňky interiéru s maximálními možnostmi individualizace a velmi vám usnadňuje jednu věc: abyste se cítili komfortně a uvolněně.

Atraktivní prvky ozdobných výplní z leštěného hliníku a analogové hodiny na středové konzoli přinášejí do interiéru kulturu řízení a rafinovanost. Kromě toho zde naleznete přístrojovou desku s novým třítubusovým designem a displej řídící jednotky v plochém rámečku, které ukazují jako inovativní, funkční a stanovující nové trendy.

Díky novým barvám interiéru saténově béžové, hnědé espresso, šedé seashell, kaštanově hnědé, krystalově šedé a dvoutónové porcelánové, nebo díky kombinaci kontrastních barev, skýtá interiér vozidla mnoho možností individualizace. V závislosti na výbavové linii a vašich vlastních přáních může být příčně drážkované v případě tkaniny a umělé kůže ARTICO, nebo drážkované svisle u kůže a kůže nappa. Zážitek nejen na pohled, ale i na dotek.

Výbavová linie ELEGANCE ukazuje tradiční elegantní charakter. Naproti tomu se výbavová linie a linie doplňků AVANTGARDE se svými moderními, dynamickými prvky prezentuje jako inovativní, sportovní sedan.

TOP