Mercedes třída E kupé

Nesrovnatelně sportovní
Kupé třídy E na sebe všude poutá pozornost. Jeho přitažlivost je neodolatelná. Lidé touží nastoupit a vychutnat si designovou koncepci založenou na mimořádné syntéze elegance a sportovního stylu.

Exteriér. Dechberoucí sportovní charakter
Vzhled kupé třídy E vás okouzlí. Jeho mimořádný design koneckonců za svou jedinečnost vděčí vynikající konstrukci. Charakteristická přední část vozidla, silná ramenní linie a robustní zadní část s difuzérem vyzařují čistou dynamiku.

Zadní část vozidla je zejména výrazná díky výfukovému systému, který je dostupný ve třech různých verzích. Čtyřválcové modely jsou opatřeny oválnou koncovkou, šestiválcové modely dvěma oválnými koncovkami. Osmiválcový motor E 500 BlueEFFICIENCY[1] má dvojitý výfukový systém. Jeho koncovka má lichoběžníkové zakončení, které je integrováno do nárazníku. U osmiválcového modelu je také standardní součástí tvar karoserie ve stylu AMG.

Dalším poutačem jsou koncová LED světla. Zdají se výrazně jasnější než běžná světla a podtrhují sportovní design kupé třídy E. Technologie LED také navzdory vyššímu výkonu spotřebuje méně energie.

Hlavním lákadlem jsou také plně stahovací bezrámová okna nepřerušená B-sloupkem. To je další příklad jedinečné elegance, kterou tato modelová řada nabízí. Design dvojitých světlometů se skládá ze světlometů a kombinace denních světel a mlhovek v duálním kulatém designu. Volitelně je také k dispozici LED verze.

Interiér. Bezkonkurenční pocit prostoru
Interiér kupé třídy E se vyznačuje působivě čistými liniemi a svobodou pohybu, kterým se skoro žádná jiná kupé v této třídě nevyrovnají. Použité materiály jsou navíc vysoce kvalitní a mimořádně upravené.

Standardní vybavení kupé třídy E je samo o sobě působivé. Interiér zahrnuje hliníkové lemovací prvky, pohodlná samostatná sedadla a třípaprskový sportovní volant. Díky volbě mezi koncepcemi ELEGANCE a AVANTGARDE máte možnost vybrat buď elegantní design založený na efektu tón v tónu nebo sportovní kontrastní vzhled. Horní část palubní desky může být potažena Nappa kůží. Širší výběr z barev čalounění znamená, že je kabriolet třídy E ještě jedinečnější.

Panoramatická stahovací střecha s elektrickými roletovými slunečními clonami vytváří pocit velkého prostoru. Je k dispozici jako nadstandard a sahá až k zadní části vozu. Tvoří průhlednou plochu, která je dvakrát tak velká než běžné prosklené stahovací střechy, a vytváří v interiéru obzvláště jasné a přátelské prostředí.

TOP