Mercedes třída E kabriolet

Kabriolet třídy E: Fascinující pohled
Ať je střecha otevřená nebo zavřená, za kabrioletem třídy E se otáčejí hlavy všude, kam jede. Svou přesvědčivou pozicí nastavuje nové standardy. Design interiéru podtrhuje jeho vůdčí roli a může se chlubit dynamickými tvary a pocitem prostoru, který může nabídnout jen málo kabrioletů.

Exteriér. Vynikající design
Tento kabriolet je jedinečný. Jeho elegantní silueta a exkluzivní vzhled exteriéru s klasickou látkovou střechou mu dodávají vytříbený a sportovní charakter. Přední šípovitá část, zvedající se křídlo a nápadná zadní část s difuzérem a koncovými LED světly jsou známkou čisté dynamiky.

V přední části s hvězdou Mercedes uprostřed mřížky chladiče a dvojitými světlomety se snoubí atletičnost s elegancí.

Vzhled exteriéru tohoto kabrioletu podtrhuje vysoce kvalitní, plně elektrická látková střecha. Lze ji otevřít a zavřít za 20 sekund při rychlostech až do 40 km/h. Na krátkou vzdálenost ji lze ovládat prostřednictvím dálkového ovládání zabudovaného v klíči.

Interiér. Inovativní technologie založená na vašem pohodlí
Užíváme inovativní technologii, aby byla jízda ve voze Mercedes-Benz skutečným zážitkem. Kabriolet třídy E je klasickým příkladem. Interiér využívá mnoho praktických systémů a vyznačuje se působivými liniemi a pocitem prostornosti, který může nabídnout jen málo kabrioletů.

Protože otevřená jízda je nejlepší ve společnosti, vejdou se do vozu až čtyři cestující díky pohodlným samostatným sportovním sedadlům s integrovanými opěrkami hlavy. Materiály čalounění a interiéru jsou vysoce kvalitní a řemeslně vyvedené.

Aerodynamický design a nadstandardní, inovativní systém AIRCAP zajišťují téměř kompletní eliminaci turbulencí, které by cestující jinak mohly obtěžovat. Také se výrazně snížila hladina hluku, což výrazně usnadňuje komunikaci mezi cestujícími na předních a zadních sedadlech.

Díky volbě mezi koncepcemi ELEGANCE a AVANTGARDE máte možnost vybrat buď elegantní design založený na efektu tón v tónu nebo sportovní kontrastní vzhled. Horní část palubní desky může být potažena Nappa kůží. Širší výběr z barev čalounění znamená, že je kabriolet třídy E ještě jedinečnější.

TOP