Mercedes Benz třída C sedan

Sportovní design až po zadní světla.
Touhu jet vpřed má nový sedan třídy C vepsanou ve tváři: příď vyzařuje dynamiku a modernost. Nárazníky jsou nově ztvárněné, podle výbavy se lesknou ušlechtilé chromované prvky a fascinaci vyvolávají nové světlomety MULTIBEAM LED. Nová zadní světla mají obzvláště filigránské ztvárnění: podtrhují šířku vozidla a zajišťují ještě silnější zakončení.

Nová generace Mercedes-Benz Intelligent Drive.
Rychlé, precizní, ostražité: špičkové asistenční systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive poskytují účinnou pomoc. Opětovný rozjezd v dopravní zácpě, posílení brzdného účinku v závislosti na situaci při rozpoznaném nebezpečí srážky nebo udržování vzdálenosti na dálnici až do rychlosti 210 km/h: přitom umí nová třída C řidiče podpořit již dnes. Spolehlivějšího a bdělejšího partnera si na cestách sotva můžete přát.

Načerpat sílu s komfortním ovládáním funkce ENERGIZING.
Nová třída C okouzluje nejen svou silou, ale také podporuje pohodlí řidiče: s komfortním ovládáním funkce ENERGIZING za příplatek. Pro uvolnění nebo osvěžení cestujících lze stisknutím tlačítka vzájemně kombinovat světla, zvuky a vůně. Integrované ambientní osvětlení až s 64 barvami předvádí interiér v nejlepším světle.

TOP