Mercedes třída C kombi

Sportovní elegance ve velkém stylu.
Touhu jet vpřed má nové kombi třídy C vepsanou ve tváři: příď vyzařuje dynamiku a modernost. Nárazníky jsou nově ztvárněné, podle výbavy se lesknou ušlechtilé chromované prvky a fascinaci vyvolávají nové světlomety MULTIBEAM LED. Elegantní linie střechy pozvolna klesá a dovoluje tušit, kolik prostoru a variability se pod ní skrývá.

Nová generace Mercedes-Benz Intelligent Drive.
Rychlé, precizní, ostražité: špičkové asistenční systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive poskytují účinnou pomoc. Opětovný rozjezd v dopravní zácpě, posílení brzdného účinku v závislosti na situaci při rozpoznaném nebezpečí srážky nebo udržování vzdálenosti na dálnici až do rychlosti 210 km/h: přitom umí nová třída C řidiče podpořit již dnes. Spolehlivějšího a bdělejšího partnera si na cestách sotva můžete přát.

Pro prostorově náročný sport: zavazadlový prostor.
Objemné předměty najdou v zavazadlovém prostoru nového kombi třídy C téměř tak komfortní místo jako cestující. Poskytuje objem maximálně 490 litrů, se sklopeným zadním lavicovým sedadlem dokonce 1510 litrů. Komfortní prvek, kterého se již nebudete chtít vzdát: dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK za příplatek lze otevřít a zavřít elektricky.

TOP