Mercedes - Maybach

Nová kapitola.
Prestižní, exkluzivní, jedinečný: Řeč je o novém vozu Mercedes-Maybach třídy S. Ale ne jen o něm. Otevřete s námi novou kapitolu v historii značky Mercedes-Benz a ukažte prostřednictvím tohoto vozu svoji skvělou vizitku.

Značka – symbol dokonalosti.
Od roku 1921, kdy společnost Maybach-Motorenbau GmbH představila svůj první automobil, spojují automobiloví nadšenci z celého světa název Maybach s výkonem a vrcholem elegance. Nyní tento duch Mercedes-Benz znovu ožívá.

Design – jen to nejlepší pro náročné zákazníky.
Nastupte do vozidla, které je mnohem víc než jen automobil. Je to symbióza mezi tradičním a moderním; spojení luxusní atmosféry a ideálního pracovního prostředí. Ztělesňuje impozantní, stylový projev. Zjistěte si vše o designu nového vozu Mercedes-Maybach třídy S.

Bezpečí – v rukou odborníků.
Prostor zadních sedadel nového vozu Mercedes-Maybach třídy S dělá dojem nejen komfortem špičkové úrovně. Nové standardy z hlediska ochrany cestujících určují také pokročilé bezpečnostní systémy vozidla.

Exteriér – nejlepší kvalita je ta nejlepší vizitka.
Zde je důležitá délka: Svým rozvorem kol o 207 milimetrů delším, než mají vozy třídy S s dlouhým rozvorem kol, dává nový Mercedes-Maybach třídy S najevo vysoké sebevědomí, které z něj vyzařuje na první pohled. Diplomaticky předvádí své silné stránky, které tak působí elegantně.

Interiér – pozornost je zaměřena na vás.
Ten se vyznačuje úspěšnou kombinací luxusní, příjemné atmosféry a harmonického pracovního prostoru. Jasná architektura zvýrazňuje klasickou eleganci. Zvláštní pozornost je věnována především prostoru cestujících na zadních sedadlech, kde je k dispozici více místa pro nohy společně s exkluzivními doplňky a výbavou.

TOP