Mercedes GLC

Správná volba pro každé životní prostředí.
SUV nasyceno smyslnou čistotou: nová třída GLC. Vozidlo se silným charakterem a solidním a přesto atletickým vzhledem. Spolehlivý a kvalifikovaný společník pro všechny životní situace: nadčasový, vyspělý a progresivní. A vždy připraven vyrazit.

Exteriér – výrazný expresionismus
Silná, výrazná přítomnost: nový vůz GLC na vás udělá dojem hned od začátku, neboli od přídi. Logicky promyšlené proporce a vzrušující světelné a stínové efekty mu dodávají nádech síly. A záď vozu GLC působí bytelným a sportovním dojmem.

Silná a výrazná přítomnost přídi pramení především z přímé mřížky chladiče se dvěma žaluziemi a středovou hvězdou Mercedes. Velmi nápadný je i design světlometů a světel pro jízdu ve dne, stejně jako kryt motoru ve vzhledu zubů bagru.

Z boku pláště podběhů podtrhují vzhled SUV nové třídy GLC, který lze ještě vylepšit nadstandardními hliníkovými schodky pod dveřmi. Za bytelný a sportovní vzhled zádi vozu mohou především výrazné podběhy kol. Atletický vzhled zdůrazňuje i střešní spoiler.

Interiér – možné je všechno
Vrchol purismu, jak se patří v případě inteligentní moderní „hvězdy“: vysoce kvalitní design interiéru nového vozu GLC patří do své vlastní třídy. Autentické materiály v kombinaci s plynulými povrchy vyzařují luxusní pocit lehkosti a činí nový vůz GLC mimořádně přitažlivým.

Pocit lehkosti v novém voze GLC částečně pochází z ovládacích prvků v stříbrném chromovém provedení s metalickými dotekovými prvky. Přirozený nádech interiéru dodává čalounění sedadel z vlny a lněné tkaniny a lemování ve dřevě s otevřenými póry.

Toto lemování se používá ve velkém s cílem horizontálně rozdělit přístrojovou desku. Můžete si vybrat různé barvy a materiály pro horní a spodní část, a dodat tak interiéru ještě kvalitnější nádech.

A harmonie sahá až do prostor, které nejsou na první pohled viditelné: velký prostor pro kolena a nohy přispívá k příjemnému strávení cesty bez ohledu na místo, kde sedíte. Velký objem zavazadlového prostoru, až 1600 litrů, vám dává řadu možností, jak se nachystat i na delší cesty. Možnosti jsou neomezené.

TOP