Mercedes GLA

Nový GLA je jiný. První kompaktní SUV společnosti Mercedes-Benz propojuje konstrukční kořeny ve stylu kupé s velkou každodenní praktičností. Vedoucí role, kterou hraje v segmentu kompaktních prémiových allroadů, se působivě odráží v jeho designu městského životního stylu. 

Exteriér
Svými dynamickými sportovními proporcemi a nápadnou trojcípou hvězdou umístěnou vpředu uprostřed vyzařuje sebevědomí a postoj. Linie designu, táhnoucí se od světlometů přes boky až k zadní nápravě, vytváří plynoucí, elegantní dynamiku i v klidu.

Interiér
Mírně zvýšené sezení a horizontální struktura designu propůjčují interiéru nového vozu GLA sportovní charakter. Pečlivý výběr materiálů a povrchové úpravy s láskyplnou pozorností k detailu tvoří harmonický a vysoce kvalitní celkový dojem.

Dynamický design SUV
Dynamičtější než klasické SUV, působivější než kupé: progresivní vzhled nového GLA spojuje sportovní linie s charakteristickými stylovými prvky SUV.

Přizpůsobivost přináší pohodlí
Velká porce komfortu pro každodenní používání… a nespoutané potěšení: GLA vítězí díky vymoženostem jako je panoramatická zasouvací střecha, variabilní zavazadlový prostor a přípojky pro zařízení s přístupem k internetu.

Dynamická jízda na silnici i v terénu
Účinné motory zapůsobí svou reakcí i nízkými emisemi. Pohon všech čtyř kol 4MATIC s offroadovou technologií umožňuje dynamický jízdní styl za všech okolností.

Naprogramováno pro bezpečnost
Mezi bezpečnostní funkce GLA patří celá řada asistenčních systémů, které aktivně pomáhají řidiči a poskytují mu úlevu v mnoha běžných jízdních situacích – pro bezpečnou a uvolněnou jízdu.

Vyrobeno pro individualisty
Existují tři linie výbav a designu, které si lze pro GLA zvolit: Style, Urban a systematicky sportovní linie AMG. Model Edition 1 je dostupný jako exkluzivní nabídka a během prvního roku v omezeném množství.

TOP