Mercedes-AMG GT 4dvéřové kupé

Nevšední. Ideálně se hodí pro každodenní použití.

Nečekaně všestranný, nezaměnitelný model AMG GT: Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+ čtyřdveřové kupé.
V novém čtyřdveřovém kupé Mercedes-AMG GT se snoubí mimořádný výkon sportovního vozu s použitelností čtyřdveřového vozu v každodenním provozu. Expresivní design se sníženou kapotou motoru, dominantní přídí a muskulativními tvary deklaruje sportovní geny čtyřdveřového kupé. Stisknutí startovacího tlačítka potvrzuje, že Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+ čtyřdveřové kupé patří k těm nejlepším. Díky inovativnímu šestiválcovému řadovému motoru s vysokou účinností a výkonem 320 kW (535 k), aktivní aerodynamice a 9stupňové převodovce AMG SPEEDSHIFT TCT se to daří už od samotného startu.

Energie. Soustředění.

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ čtyřdveřové kupé důsledně naplňuje designovou filozofii AMG: smyslná čistota, výrazné proporce a prostorný interiér.

Více prostoru, vyšší výkon, větší vzrušení – nový model Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé nabízí novou dimenzi zážitků z jízdy. Není pochyb o tom, do jaké výkonové rodiny patří tento sportovní automobil. Závodní DNA se promítá do každého detailu a promění toto čtyřdveřové kupé v čistokrevný sportovní vůz.

Brilantní proporce.

I pohled zezadu na Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ čtyřdveřové kupé s muskulativními tvary, zaoblenou zádí a zvýrazněnými podběhy kol podtrhuje sounáležitost s rodinou vozidel GT.

Extrémně úzká zadní světla LED včetně sekvenčních směrových světel, typická linie nakládací hrany a zadní křídla s vícestupňovou aretací nebo za příplatek v pevném provedení vzbuzují emoce – které se znásobí po sešlápnutí pedálu akcelerace. Pak zazní nezaměnitelný zvuk zapínatelného výfukového systému AMG Performance. Ryzí pocit GT.

Sleduje svou ideální linii.

Už samotná příď modelu Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé nepřipouští žádné pochyby ohledně jeho původu ani výkonu. Nezapře svou spřízněnost s klasickým modelem AMG GT.

Úzké světlomety MULTIBEAM LED, dva powerdomy na kapotě motoru, velké otvory pro přívod vzduchu a kryt chladiče ve specifickém designu AMG dávají tušit nespoutaného ducha. Stejně jako u modelu AMG GT R, zlepšuje žaluzie chladiče, takzvaný AIRPANEL, umístěný před prostředním otvorem pro přívod vzduchu aerodynamickou účinnost vozidla.

TOP