Kontakty



M 3000 a.s.
Šaldova 36, Praha 8 - Karlín, 186 00

IČ: 25084526
DIČ: CZ25084526

Zapsaná v OR Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 4270

Otevírací doba

PO-PÁ SO
SERVIS 7:30-19:00 9:00-14:00
NÁHRADNÍ DÍLY 8:00-18:00 9:00-14:00
PRODEJ 8:00-19:00 9:00-14:00

 

Vážení zákazníci,
dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu státního svátku upravujeme provozní dobu
M 3000 a.s.

17.11. (pátek) ZAVŘENO
18.11. (sobota) ZAVŘENO

Vraný Jiří

Vedoucí prodeje vozidel
Tel.: +420 222 896 123
Mob.: +420 774 19 3000
jiri.vrany@m3000as.cz

Mgr. Satrapová Lucie

Recepční – asistentka prodeje
Tel.: +420 222 896 111
Mob.: +420 777 84 3000
lucie.satrapova@m3000as.cz

Šimek Benjamin

Product Expert
Tel.: +420 222 896 111
Mob.: +420 774 14 3000
benjamin.simek@m3000as.cz

Procházková Klára

Disponentka
Tel.:  +420 222 896 154
Mob.: +420 777 57 3000
klara.prochazkova@m3000as.cz

Růžička Petr, DiS.

Prodejce osobních vozidel
Tel.:         +420 222 896 174
Mob.:      +420 774 13 3000
petr.ruzicka@m3000as.cz

Růžička Radek

Prodejce osobních vozidel
Tel.: +420 222 896 166
Mob.: +420 774 16 3000
radek.ruzicka@m3000as.cz

Reichl Radek

Prodejce užitkových vozidel
Tel.: +420 222 896 159
Mob.: +420 777 73 3000
radek.reichl@m3000as.cz

Sejkora Petr

Prodejce užitkových vozidel
Tel.:         +420 222 896 157
Mob.:      +420 777 00 3000
petr.sejkora@m3000as.cz

Kmoch Vladimír

Prodejce užitkových vozidel
Tel.:         +420 222 896 222
Mob.:      +420 777 82 3000
vladimir.kmoch@m3000as.cz

Jizba Karel

Prodejce použitých vozidel
Mob.: +420 608 67 3000
karel.jizba@m3000as.cz

Hrůnek Martin

Vedoucí servisu
Tel.: +420 222 896 143
Mob.: +420 774 64 3000
martin.hrunek@m3000as.cz

Chovancová Barbora

Recepční – asistentka servisu
Tel.:         +420 222 896 192
Mob.:      +420 777 87 3000
barbora.chovancova@m3000as.cz

Šuchman Pavel

Mistr dílny
Tel.: +420 222 896 117
pavel.suchman@m3000as.cz

 

Raichl Michal

Přijímací technik
Tel.: +420 222 896 172
michal.raichl@m3000as.cz

 

Karbaš Petr

Přijímací technik
Tel.: +420 222 896 131
petr.karbas@m3000as.cz

Zelený Pavel

Přijímací technik
Tel.:   +420 222 896 142
pavel.zeleny@m3000as.cz

Richter Pavel

Přijímací technik
Tel.: +420 222 896 156
pavel.richter@m3000as.cz

Kopřiva František

Vedoucí skladu
Tel.: +420 222 896 149
Mob.: +420 608 57 3000
frantisek.kopriva@m3000as.cz

Čamra Martin

Prodejce náhradních dílů
Tel.: +420 222 896 144
martin.camra@m3000as.cz

Kulik Martin

Prodejce náhradních dílů
Tel.: +420 222 896 223
Mob.: +420 777 03 3000
martin.kulik@m3000as.cz

Steinich Michal, Ing.

Finanční kontrolor
Tel.: +420 222 896 134
Mob.: +420 776 56 3000
michal.steinich@m3000as.cz

Švecová Petra

Účetní
Tel.: +420 222 896 121
petra.svecova@m3000as.cz

Rokosová Monika

Pokladní / Junior účetní
Tel.: +420 222 896 126
monika.rokosova@m3000as.cz

Dort Filip

Technický asistent - správa
Tel.: +420 222 896 114
Mob.: +420 777 59 3000
filip.dort@m3000as.cz

Srbecký Richard, Ing.

Člen představenstva a ředitel společnosti
Tel.: +420 222 896 112
richard.srbecky@m3000as.cz

TOP